YAPIYORUZ?

KONSEPT TASARIM
İhtiyaçların doğru tespit edilmesiyle başlayan karşılıklı iletişim süreci; yaratıcı ve çekici çalışmalarla güzel sonuçlar vermektedir.

Kreatif ekibimizin katkılarıyla hayat bulan projeler, çok amaçlı mekan kullanımları, esnek ve fonksiyonel endüstriyel çözümlerle birleşmekte ve birlikte çalıştığımız firmaların kendilerini rekabetçi ifadelerine aracılık etmektedir.
İÇ VE DIŞ MEKAN GİYDİRME
Çözüm ortağı olduğumuz firmaların kurumsal kimliklerine uygun, canlı renklerde, kaliteli malzemelerle, usta ekiplerimizin uygulamalarıyla, yıllarca kendilerini ifade edebildikleri alanlar yapılmaktadır.

Mekanları güzelleştiren ve en kalıcı etkileme yöntemi olan görsel iletişim ile hedef kitlelerinize ulaşmayı sağlayan bu alanlar; firmaların müşterilerine en hızlı mesaj ulaştırdığı yerlerdir. Bu değerli alanlar, Mask'ın son teknoloji makinalarındaki çalışmalarıyla güvenilir ellerde işlenir ve amacına yönelik sonuçlara hızla ulaşılır.


VİTRİN TASARIMI
Günümüzde müşteri ile iletişim kurmanın ve müşteriyi mağazaya çekmenin en önemli aracı olan vitrin tasarımı ana faaliyet alanlarımızdan birisidir. Vitrinlerin aracılığı ile kişileri etkilemek isteyen global firmalar için, estetik, ilginç, akılda kalıcı tasarımlar yapar, bu tasarımları hayata geçiririz.

Tasarladığımız ve ürettiğimiz vitrinler aracılığı ile firmalar müşterilerine kendilerini ifade edecek mesajlar verirler. Dünya trendlerini de takip ederek hayata geçirdiğimiz tasarımlarımızda özgün detayları ön plana çıkarırız.
MİMARİ MAĞAZA DEKORASYON UYGULAMALARI
Keşif Sonrası projelendirme ile başlayarak anahtar teslim alan uygulamaları yapmaktayız. Tüm inşaat, mekanik ve elektronik işlerle birlikte mobilya ve teşhir alanlarının üretimlerinde de süreçleri birebir yürütürüz. Her uygulamada saha ekiplerimizle  güvenli çözümler geliştirir, yüksek kalitede işçilik ile çalışır, tüm malzeme detaylarına özen gösteririz.

KURUMSAL ARAÇ GİYDİRME
Kurumsal araçları yılların getirdiği tecrübemizle, en kaliteli malzemeleri kullanarak kaplamaktayız. Kapladığımız araçlar, hem tasarımları, hemde canlı renklerde, solmayan, bozulmayan, uzun süre araç üzerinde ilk günkü gibi görünmeye devam eden kaplamalarıyla dikkat çekmektedirler.

Türkiye'nin her yerinde araç giydirme hizmeti vermekte olup, uygulamaları kısa sürede tamamlayarak, araçların aktif kullanımlarına devam etmesini sağlarız.
ÜRÜN STAND TASARIMI
Ürünlerin satışa sunulduğu ve sergilendiği standların endüstriyel tasarımlarını yapar ve üretiriz. Ahşap, pleksi, metal, plastik, cam gibi materyalleri kullanarak tasarladığımız ve ürettiğimiz standlararacılığı ile ürünlerin görünüp, bilinirliğini arttırmaya katkı sağlarız. Yurtiçi ve yurtdışına özel standlar tasarlayıp üretmekteyiz.


TABELA
Metal, ahşap ve pleksi atölyelerimizde, profesyonel üretim kadromuzla her türlü ebatta ve özellikte tabela, totem, yönlendirme panosu gibi reklam iletişim malzemelerini tasarlayıp, üretip, montajını yapmaktayız. Tabela üretim ve uygulamalarında, alanlara uygun ve güvenli çözümleri geliştirir, yüksek kalitede malzeme ile çalışır, mühendislik hesapları ile ilerleriz.